Aktuální nabídka volných pracovních pozic:

Řidič / řidička MKD

Co po Vás budeme požadovat:

  • ŘP skupiny C+E, profesní průkaz, platné psychologické vyšetření, spolehlivost a slušné vystupování. Praxe je vítána, ale není podmínkou. Zaškolíme i začínající řidiče a řidičky.

Co Vám nabízíme:

  • mzda vč. prémií, bonusů a diet ⇒ Kč 70.000,- dle zvoleného turnusu
  • stravné dle platných směrnic s využitím až 40% kapesného

  • extra bonusy za pracovní nasazení

  • věrnostní odměny za odpracované roky

  • paušální příspěvek na telefon (volání, data)

  • zajišťujeme profesní školení řidičů
  • právní pomoc na cestách (DAS)
  • pojištění léčebných výloh v zahraničí
  • příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • parkování os. vozidel v hlídaném areálu
  • zázemí ve stabilní společnosti

Organizace přeprav

  • Můžete si u nás zvolit, jaké turnusy chcete jezdit:

⇒2 týdny venku a víkend doma-příjem ± Kč 65.000,-

⇒3 týdny venku a víkend doma-příjem ± Kč 70.000,-

⇒2 týdny venku a týden doma-příjem ± Kč 55.000,-

⇒3 týdny venku a týden doma-příjem ± Kč 65.000,-

  • Naložení v CZ, nebo v Rakousku, vykládka v Německu nebo ve Francii, pak v rámci EU a zpět do CZ
  • Parkujeme na základně v Modřicích, jezdíme vozidly DAF, Scania, Mercedes, s plachtovými návěsy Schmitz. Vozový park pravidelně modernizujeme. Všechny naše tahače mají nejvyšší a komfortně vybavené kabiny.

Kontakt: pan Lubislav Jambor, tel.:+420 736 485 339; email: jamborova.s@exicom.cz

Disponent pro mezinárodní dopravu a sped. služby

Co bude Vaší náplní práce:

  • komunikace se zákazníky v českém a cizím jazyce, komunikace s dopravci a řidiči
  • přijímání a zpracování objednávek, kalkulace, cenové nabídky
  • organizace a realizace přeprav, plánování tras
  • schopnost řešit nenadálé situace

  • schopnost komunikovat v cizím jazyce (němčina, angličtina, francouzština)

  • praxe na podobné pozici je vítána, ale není podmínkou, znalost práce na PC, znalost dopravních programů výhodou
  • výborné organizační a vyjednávací schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost i  schopnost týmové práce

  • motivující finanční ohodnocení

  • zázemí ve stabilní firmě
  • možnost zaškolení na pozici
  • školení
  • stravenkový paušál
  • prémie za pracovní nasazení
  • další benefity

Podrobnější informace Vám rádi poskytneme telefonicky nebo po dohodě termínu při osobní návštěvě u nás.

Kontakt: pan Lubislav Jambor, tel.:+420736485339; mail: l.jambor@exicom.cz

Technik, opravář, řidič

Požadujeme

  • ŘP skupiny C+E, kartu řidiče, profesní způsobilost, manuální zručnost, schopnost provádět základní opravy a údržbu na dopravní technice, praxe s PC, schopnost pracovat s lidmi.

Nabízíme

  • Kvalitní podmínky, zázemí zavedené firmy, pracovní oblečení, dobré pracovní ohodnocení, měsíční a věrnostní bonusy.

Pracovní náplň

  • Zabezpečování technického dohledu nad dopravní technikou, organizace a provádění drobných oprav techniky a provádění STK dle rozpisu, zabezpečování vybavenosti vozidel a řidičů na pracovní cesty. Možnost výjezdů na jednodenní až několikadenní pracovní cesty.

Další informace

  • Vhodné pro zájemce s bydlištěm v místě nebo okolí. Pracovní technikou jsou tahač DAF, SCANIA, Mercedes, návěsy SCHMITZ a referentská vozidla. Možnost i zkrácené pracovní doby. Pracoviště, místo stání vozidel (dojezdy a návraty) je na adrese firmy v Modřicích.