DOPRAVNÍ SLUŽBY

Společnost disponuje dopravními prostředky, kterými zabezpečuje přepravu zboží v rámci EU do objemu 100 m3 a hmotnosti do 25 tun. Ložné plochy návěsů jsou v rozsahu 2,75-3m užitné výšky a 13,64m délky. Všechny zásilky přepravované naší společností jsou řádně pojištěny v souladu s úmluvou CMR. Kvalifikace a bezúhonnost řidičů a vybavení kamionů umožňuje přepravovat i nebezpečné zboží v režimu ADR a zboží pro letecké přepravy.

Nabízíme možnost realizace přeprav i mimo území EU. V případech požadavků zákazníků zajistíme přepravu i nadrozměrných nákladů. Náš tým odborníků je vždy schopen nabídnout každému zákazníkovi optimální řešení jeho přepravních požadavek. Ať už po silnici, po moři nebo po železnici.

Naším cílem je poskytovat profesionální služby za příznivé ceny, s důrazem na přesnost, spolehlivost, flexibilitu, kvalitu a bezpečnost. Naši disponenti jsou připraveni převzít si starost o Váš náklad a zabezpečit všechny potřebné náležitosti. Všechna vozidla jsou vybavena satelitními systémy pro sledování vozidel a jejich monitorování. Neméně podstatnou částí spediční činnosti je vytěžování vozidel smluvním dopravcům.

KOMBINOVANÁ DOPRAVA

V případech požadavků zákazníků na přepravu zboží velkých objemů resp. do zámoří, zajistí pracovníci firmy Exicom přepravy v kombinaci kamion-vlak, kamion-loď event. kamion-letadlo. Výjimkou není ani kontejnerová přeprava. Spolupráce s významnými partnery nám umožňuje doručit Vaše zásilky do všech velkých překladišť v Evropě a pak dál, až na požadované místo určení.

SBĚRNÁ SLUŽBA

Přepravu menších zásilek realizujeme vozidly o užitné hmotnosti 1.5-15 t resp. nakládkou více nakládek do jednoho vozidla. Každou Vaši zásilku dopravíme do Vámi požadovaného místa určení.

img09-mhmi0cdoe6lk2r02f997s8gc779fe819ic1zol6zuo

LOGISTIKA

Kromě dopravních služeb zajišťuje naše společnost pro své klienty služby logistické – cesta nákladu od výrobce respektive dodavatele až ke konečnému příjemci. Jsou prováděny aktivity související s řízením logistických procesů. V těchto případech jsou zajišťovány činnosti spojené s tokem materiálu do výrobního závodu až po expedici hotových výrobků včetně dopravy. Součástí služeb může být také rozbor nákladů na dopravu, skladování a celní formality.

Tak se snažíme našim klientům optimalizovat současná řešení a zároveň nabízet řešení nová. Pro zákazníka to znamená větší efektivnost a snížení nákladů.

CELNÍ SLUŽBY

Jednou z mnoha součástí spedičních služeb, které společnost svým zákazníkům nabízí, jsou služby celní. Na základě požadavků klienta jsme schopni zajistit rychlé a kvalitní celní odbavení na mnoha místech České republiky.

Zabezpečujeme vystavování JSD, zastupování v celním řízení, neutralizaci zásilek, celní přípravu pro reexport a vystavování T1 – tranzitní dokument pro režim společného tranzitu.

Ve spolupráci s našimi externími partnery jsme schopni Vám poradit a zajistit vyřízení celních formalit v zemích EU i mimo ni. A to jak pro importní tak i pro exportní zásilky včetně možnosti uložení zboží v celním skladu.

NAŠE SLUŽBY

LOGISTIKA ŠITÁ NA MÍRU

null
DOPRAVA
null
RYCHLÉ DORUČENÍ
null
ŘEŠENÍ NA MÍRU
null
SKLADOVÁNÍ