Kdo jsme

Společnost EXICOM spol. s r.o. vznikla v roce 1994 a patří mezi nejznámější poskytovatele služeb v dopravě v České republice.

Má pevné postavení spolehlivého partnera i u mnohých klientů v Evropě. Svým vlastním dopravním potenciálem, doplněným nabídkou komplexního servisu v oboru dopravy, spedice a skladování, je schopna vyhovět náročným požadavkům klientů.

Kvalita poskytovaných služeb je podtržena od roku 2003 certifikací ISO 9001 . Specializujeme se na státy střední a západní Evropy, včetně Anglie, Irska, Skandinávie a Balkánských zemí. Poradenské služby v dopravě včetně návrhů logistických řešení vhodně doplňují potřeby klientů. Poskytujeme služby spojené se skladováním, manipulací, kompletací.

Sídlo firmy i hlavní kanceláře jsou v Modřicích ve strategické poloze nedaleko brněnského letiště, na křižovatce dálnic Praha-Ostrava-Bratislava-Wien.

Společnost disponuje dopravními prostředky, kterými zabezpečuje přepravu zboží v rámci EU do objemu 100 m3 a hmotnosti do 25 tun. Ložné plochy návěsů jsou v rozsahu 2,75-3m užitné výšky a 13,64m délky. Všechny zásilky přepravované naší společností jsou řádně pojištěny v souladu s úmluvou CMR. Kvalifikace a bezúhonnost řidičů a vybavení kamionů umožňuje přepravovat i nebezpečné zboží v režimu ADR a zboží pro letecké přepravy.

Nabízíme možnost realizace přeprav i mimo území EU. V případech požadavků zákazníků zajistíme přepravu i nadrozměrných nákladů. Náš tým odborníků je vždy schopen nabídnout každému zákazníkovi optimální řešení jeho přepravních požadavek.

Naším cílem je poskytovat profesionální služby za příznivé ceny, s důrazem na přesnost, spolehlivost, flexibilitu, kvalitu a bezpečnost. Naši disponenti jsou připraveni převzít si starost o Váš náklad a zabezpečit všechny potřebné náležitosti.

Doprava kombinovaná: V případech požadavků zákazníků na přepravu zboží velkých objemů resp. do zámoří, zajistí pracovníci firmy Exicom přepravy v kombinaci kamion-vlak, kamion-loď event. kamion-letadlo. Výjimkou není ani kontejnerová přeprava.

Spolupráce s významnými partnery nám umožňuje doručit Vaše zásilky do všech velkých překladišť v Evropě a pak dál, až na požadované místo určení.

Sběrná služba: Přepravu menších zásilek realizujeme vozidly o užitné hmotnosti 1.5-15 t resp. nakládkou více nakládek do jednoho vozidla. Každou Vaši zásilku dopravíme do Vámi požadovaného místa určení.