Řidič kamiónu pro mezinárodní dopravu

Požadujeme

  • ŘP skupiny C+E, lékařská osvědčení, bezúhonnost, kartu řidiče, profesní způsobilost, časovou nezávislost, pojistku odpovědnosti, loajalitu, svědomitost, spolehlivost a praxi.

Nabízíme

  • Nadstandardní podmínky, kvalitní zázemí zavedené firmy, základní plat + prémie, stravné s kapesným, měsíční a věrnostní bonusy.

  • možnost výdělku  50000 až 60000 Kč, (mzda + prémie + stravné včetně kapesného + bonusy). Možnost zácviku pro řidiče bez dostatečné praxe. Dodržujeme EN 563/2006 (doby jízdy, přestávky, odpočinky…).

Dále získáte

  • Fixní výplatní termíny, pojištění akutních léčebných (i zubních) výloh v zahraničí, právní pomoc na cestách (DAS), pravidelné profesní školení řidičů včetně BOZP, servisní asistence 7/24 po celé Evropě, kvalitní pracovní oděv značky Engelbert Strauss, moderní vozový park pravidelným autorizovaným servisem, stabilní firemní zázemí – více než 20 let na trhu.

Organizace přeprav

  • Naložení v CZ (AT), vykládka obvykle v Německu, (Francii), následně cesty v rámci EU, obvykle do FR, IT,Benelux, ES, AT, CH a návrat do CZ.

  • Pracovní cyklus bez střídání na autech cca 14 dní, (cca 1/2 víkend venku), potom zpět do CZ. Tahače DAF, SCANIA, Mercedes, plachtové návěsy SCHMITZ s třístrannou shrnovačkou. Místo stání vozidel (odjezdy a návraty) je na adrese firmy v Modřicích.
  • Možnost turnusů: se střídáním na autech, cca tři týdny na cestě a cca týden volna.
  • Měsíčně se ujede cca 11 – 13 tis. km.

V případě dotazů nebo zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vás uvidíme na předem domluveném pohovoru.

Mobil +420736485339

Mail  l.jambor@exicom.cz

Pan Lubislav Jambor

Disponent pro mezinárodní dopravu a sped. služby

Pracovní náplní je komunikace se zákazníky v českém i cizím jazyce, vyhledávání a získávání klientely pro dopravní, spediční a logistické služby, sjednávání obchodních podmínek pro realizaci zakázek, realizace a koordinace zakázek.

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ nebo VŠ, praxe v oboru dopravy nebo spedice, dobrá znalost nejméně jednoho cizího jazyka (FR, D, GB, E), komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost, schopnost týmové práce

Nabízíme

  • Dobré pracovní a platové podmínky, kvalitní zázemí dopravní a logistické společnosti, možnost stravování nebo stravenek, kvalitní zaškolení, možnost profesního růstu, další výhody.

Pan Jambor Lubislav

Technik, opravář, řidič

Požadujeme

  • ŘP skupiny C+E, kartu řidiče, profesní způsobilost, manuální zručnost, schopnost provádět základní opravářskou a údržbářskou činnost na dopraví technice, praxe s PC, schopnost pracovat s lidmi.

Nabízíme

  • Kvalitní podmínky se zázemím zavedené firmy, pracovní oblečení, dobré pracovní ohodnocení, měsíční a věrnostní bonusy. Možnost dobrého výdělku. Pružnou pracovní dobu.

Pracovní náplň

  • Zabezpečování technického dohledu nad dopravní technikou, organizace zabezpečování a provádění drobných oprav techniky a provádění STK dle rozpisu, zabezpečování vybavenosti vozidel a řidičů na pracovní cesty. Možnost výjezdů na jednodenní až několikadenní pracovní cesty.

Další informace

  • Vhodné pro zájemce s bydlištěm v místě nebo okolí. Pracovní technikou jsou tahač DAF, SCANIA, Mercedes, návěsy SCHMITZ a referentská vozidla. Možnost i zkrácené pracovní doby. Pracoviště, místo stání vozidel (dojezdy a návraty) je na adrese firmy v Modřicích.

V případě dotazů nebo zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vás uvidíme na předem domluveném osobním pohovoru.