DOPRAVNÍ SLUŽBY

Naším cílem je poskytovat profesionální služby za příznivé ceny, s důrazem na přesnost, spolehlivost, flexibilitu, kvalitu a bezpečnost. Naši disponenti jsou připraveni převzít si starost o Váš náklad a zabezpečit všechny potřebné náležitosti. Všechna vozidla jsou vybavena satelitními systémy pro sledování vozidel a jejich monitorování. Neméně podstatnou částí spediční činnosti je vytěžování vozidel smluvním dopravcům.

KOMBINOVANÁ DOPRAVA

V případech požadavků zákazníků na přepravu zboží velkých objemů resp. do zámoří, zajistí pracovníci firmy Exicom přepravy v kombinaci kamion-vlak, kamion-loď event. kamion-letadlo. Výjimkou není ani kontejnerová přeprava. Spolupráce s významnými partnery nám umožňuje doručit Vaše zásilky do všech velkých překladišť v Evropě a pak dál, až na požadované místo určení.

SBĚRNÁ SLUŽBA

Přepravu menších zásilek realizujeme vozidly o užitné hmotnosti 1.5-15 t resp. nakládkou více nakládek do jednoho vozidla. Každou Vaši zásilku dopravíme do Vámi požadovaného místa určení.

img09-mhmi0cdoe6lk2r02f997s8gc779fe819ic1zol6zuo

LOGISTIKA

Kromě dopravních služeb zajišťuje naše společnost pro své klienty služby logistické – cesta nákladu od výrobce respektive dodavatele až ke konečnému příjemci. Jsou prováděny aktivity související s řízením logistických procesů. V těchto případech jsou zajišťovány činnosti spojené s tokem materiálu do výrobního závodu až po expedici hotových výrobků včetně dopravy. Součástí služeb může být také rozbor nákladů na dopravu, skladování a celní formality.

Tak se snažíme našim klientům optimalizovat současná řešení a zároveň nabízet řešení nová. Pro zákazníka to znamená větší efektivnost a snížení nákladů.

CELNÍ SLUŽBY

Jednou z mnoha součástí spedičních služeb, které společnost svým zákazníkům nabízí, jsou služby celní. Na základě požadavků klienta jsme schopni zajistit rychlé a kvalitní celní odbavení na mnoha místech České republiky.

Zabezpečujeme vystavování JSD, zastupování v celním řízení, neutralizaci zásilek, celní přípravu pro reexport a vystavování T1 – tranzitní dokument pro režim společného tranzitu.

Ve spolupráci s našimi externími partnery jsme schopni Vám poradit a zajistit vyřízení celních formalit v zemích EU i mimo ni. A to jak pro importní tak i pro exportní zásilky včetně možnosti uložení zboží v celním skladu.

NAŠE SLUŽBY

LOGISTIKA ŠITÁ NA MÍRU

null
DOPRAVA
null
RYCHLÉ DORUČENÍ
null
ŘEŠENÍ NA MÍRU
null
SKLADOVÁNÍ