Disponent pro mezinárodní dopravu a sped. služby

Pracovní náplní je komunikace se zákazníky v českém i cizím jazyce, vyhledávání a získávání klientely pro dopravní, spediční a logistické služby, sjednávání obchodních podmínek pro realizaci zakázek, realizace a koordinace zakázek.

Požadujeme

  • Vzdělání SŠ nebo VŠ, praxe v oboru dopravy nebo spedice, dobrá znalost nejméně jednoho cizího jazyka (FR, D, GB, E), komunikativnost, organizační schopnosti, spolehlivost, schopnost týmové práce

Nabízíme

  • Dobré pracovní a platové podmínky, kvalitní zázemí dopravní a logistické společnosti, možnost stravování nebo stravenek, kvalitní zaškolení, možnost profesního růstu, další výhody.

Mobil +420736485339

Pan Jambor Lubislav

Manager pro mezinárodní dopravu

Hledáme silnou osobnost s praxí v mezinárodní dopravě s obchodními dovednostmi a praxí ve firmě provozující mezinárodní přepravu.

Požadujeme

  • -SŠ vzdělání, výhodou VŠ, nejlépe v oblasti dopravy a logistiky -komunikativní znalost jednoho, nejlépe dvou jazyků AJ/NJ/FJ -praxe z trhu mezinárodní silniční dopravy 3-5let -samostatnost a velkou odolnost vůči stresu -prezentační dovednosti -ochotu cestovat. Pracovní náplň: -doplňování a udržování sítě zákazníků v ČR a zahraničí -budování pevných vztahů se zákazníkem -jednání se subdodavateli -tvorba obchodních koncepcí -naplňování obchodních koncepcí -sjednávání obchodních podmínek pro realizaci zakázek -realizace a koordinace zakázek.

Nabízíme

  • Dobré pracovní a platové podmínky, kvalitní zázemí dopravní a logistické společnosti, možnost stravování nebo stravenek, možnost profesního růstu, další výhody.

Mobil +420736485339

Pan Lubislav Jambor

Řidič kamiónu pro mezinárodní dopravu

Požadujeme

  • ŘP skupiny C-E, lékařská osvědčení, bezúhonnost, kartu řidiče, profesní způsobilost, časovou nezávislost, pojistku na škody způsobené výkonem povolání.

Nabízíme

  • Nadstandardní podmínky,kvalitní zázemí zavedené firmy (20 let), základní plat + premie, stravné cz, zahraniční stravné s kapesným. možnost výdělku (mzda + prémie + stravné s kapesným) 50000 až 60000 kč. dodržujeme en 563/2006/aetr (doby jízdy, přestávky, odpočinky…). jezdí se přepravy v rámci eu, (d,fr,a,gb,i,e,benelux,scandinavie v turnusech 2-3týdny. možnost i 3 týdny a týden doma.

 

Mobil +420736485339

Pan Lubislav Jambor